Головна Політика Мешканці Ковельської громади побували на особистому прийомі у міського голови Ігоря Чайки

Мешканці Ковельської громади побували на особистому прийомі у міського голови Ігоря Чайки

1006

У перший понеділок місяця міський голова провів черговий особистий прийом громадян. Тож учора, 3 квітня, у секторі звернень Ковельської міської ради було досить людно – охочих поспілкуватись з Ігорем Чайкою, допомогти у вирішенні проблеми чи навіть просто розрадити було вдосталь.

До мера йдуть з наболілим. З 20 звернень 80% – стосувались підтоплення територій та водовідведення.

Велика вода особливо дошкуляє ковельчанам, які проживають по вулицях Північній, Юрія Іллєнка, Вітовського, Героїв Крут та провулку Алли Горської. У цьому році проблема загострилась у зв’язку з погодними умовами – дуже піднявся рівень ґрунтових вод.

У Ковелі на багатьох територіях є подібні проблеми. Тож у місті постійно здійснюються роботи з реконструкції систем водовідведення дощових і талих вод. Зараз вони завершуються на вулицях Батуринській, Костомарова, Тютюнника, Миколайчука. У цьому році мережі мають облаштувати на вулицях Багряного, Цинкаловського, Вітовського. Плануються такі роботи і на вул. Володимирській (район Сервісного центру МВС 0742) та вул. Сагайдачного (під залізничним мостом).

Колективне прохання батьків ЗЗСО №2 стосувалось відновлення очного навчання в школі. Наразі проводиться експертиза проєктно-кошторисної документації будівництва укриття для навчального закладу. Майже у 10 мільйонів гривень обійдеться місту нова захисна споруда. Втім, сьогодні влада продовжує шукати інші варіанти, щоб учні школи №2 повернулись за парти.

Представник релігійної громади Тойкута просив допомогти з виготовленням документації із землеустрою для будівництва храму ПЦУ. Як роз’яснила начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай, розроблено новий генеральний план села, на громадських слуханнях обговорено містобудівну документацію. Тож детальний план затвердять найближчим часом відповідно до законодавчих норм.

З приємними новинами прийшов до мера тренер ДЮСШ №1 імені Петра Стуса Володимир Олексюк. Він розповів, що цьогоріч секція футболу серед дівчат відзначатиме 10 років з часу створення. З цієї нагоди вони планують великий турнір, на який запросили команди з інших міст. Мер запевнив, що влада неодмінно допоможе з організацією, підтримає змагання фінансово. У Ковелі завжди велика увага приділялась спорту, і ці традиції будуть підтримуватись й надалі.

Благоустрій територій, ремонт доріг, звернення щодо безпритульних собак та скарги на недобросовісних сусідів — з усіх цих та решти питань мешканці громади отримали роз’яснення від Ігоря Чайки, а структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради — відповідні доручення.

Нагадуємо, що міський голова проводить особистий прийом у кожен перший понеділок місяця з 10:00 до 12:00 за адресою: вул. Драгоманова,22. Попередній запис – напередодні у п’ятницю з 9:00.