Головна Політика Місцеві підприємці Володимира долучились до Всеукраїнської акції протесту проти фіскалізації

Місцеві підприємці Володимира долучились до Всеукраїнської акції протесту проти фіскалізації

1127

7 лютого під стінами Володимир-Волинської міської ради зібрались кілька десятків підприємців, які прийшли, аби висловити свою думку з приводу розширеного застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку. З мітингарями поспілкувався перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Як зазначила голова місцевої спілки промисловців та підприємців Наталія Любімцева, переважна більшість підприємців громади, що перебувають на спрощеній системі, зареєстрували касовий апарат –  або звичайний, як гаджет, або електронний, який можна встановити на смартфон, планшет чи ноутбук. Пані Наталія наголосила, що підприємці загалом не проти запровадження касових апаратів, але хочуть, щоб законодавці врахували їхні пропозиції.

Зокрема, те, що частина підприємців не може виконати у стислі терміни вимогу щодо фіскалізації через кризу, адже ціни на енергоносії зростають, а купівельна спроможність населення падає.

Відтак місцеві підприємці звертаються до міського голови та депутатського корпусу міської ради з проханням підтримати звернення до вищого керівництва держави щодо удосконалення порядку ведення обліку і застосування РРО та зниження фіскального тиску на платників податків. Відповідне звернення, яке зачитав під час зібрання голова ГО «Стоп корупції» Сергій Радкевич, передали першому заступнику міського голови.

Як наголосив Ярослав Матвійчук, місцева влада Володимир-Волинської громади відстоює інтереси малого та середнього бізнесу та усіляко сприяє підприємцям у межах своєї компетенції. Підтвердженням цього є прийняття у минулому році найнижчих серед міст області ставок єдиного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Окрім цього, у період локдауну підприємці, які орендують комунальне майно, були звільнені від орендної плати.

Місцеві підприємці долучились до Всеукраїнської акції протесту проти фіскалізації

Звернення до Президента України, голови ВРУ та Прем’єр-міністра України від підприємців Володимира буде розглянуте депутатами міської ради на найближчій черговій сесії міської  ради, яка відбудеться 23 лютого.

Місцеві підприємці долучились до Всеукраїнської акції протесту проти фіскалізації

Місцеві підприємці долучились до Всеукраїнської акції протесту проти фіскалізації

Місцеві підприємці долучились до Всеукраїнської акції протесту проти фіскалізації

Джерело