Головна Політика Депутати прийняли рішення перейменувати Володимир-Волинську міську раду у Володимирську

Депутати прийняли рішення перейменувати Володимир-Волинську міську раду у Володимирську

1032

Рішення перейменувати Володимир-Волинську міську раду у Володимирську прийняли депутати під час чергової сесії. Зміни викликані перейменуванням міста, яке повернуло свою історичну назву у грудні минулого року.

Проєкт рішення про перейменування міської ради попередньо було розглянуте усіма постійними депутатськими комісіями. Відтак, відповідно прийнятого рішення виконавчим органам Володимир-Волинської міської ради необхідно привести положення про відділи та управління міської ради у відповідність та внести їх на розгляд міської ради. Керівники виконавчих органів міської ради, що мають статус юридичної особи, та керівники комунальних підприємств, установ, закладів, засновником яких є міська рада чи її виконавчий комітет, мають забезпечити  державну реєстрацію внесення змін до відомостей про юридичну особу.

Підприємствам, закладам, установам, організаціям всіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, які зареєстровані та вчиняють свою діяльність на території міста Володимир, також рекомендується привести  у відповідність, у зв’язку із перейменуванням міста, власних документів, вивісок, печаток тощо, в установленому законодавством порядку.

Зазначимо, що усі рішення Володимир-Волинської міської ради, виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, організаційно-розпорядчі та інші документи виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, закладів, установ, організацій, які містять попередню назву міста, міської ради чи її виконавчого комітету, залишаються чинними та застосовуються всіма фізичними особами, закладами, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та підпорядкування.

Міська рада відтепер Володимирська

Міська рада відтепер Володимирська

Джерело