Головна Політика Міський голова Володимира провів щотижневий брифінг для представників місцевих ЗМІ

Міський голова Володимира провів щотижневий брифінг для представників місцевих ЗМІ

1122

На питання журналістів, які стосувались здебільшого життя громади в умовах воєнного стану, відповів міський голова Ігор Пальонка на брифінгу, який відбувся 12 квітня у Володимир-Волинській міській раді.   – Чи не приймали рішення відмовитися від радянського спадку у вигляді пам’ятників у Володимирі?

– Саме над цим працюємо. Танк на розі вулиць Устилузької та Драгоманова повинен бути демонтований. Та спершу обговоримо це з військовими, жителями громади та активістами. Це ж стосується і тумб, що поруч із обеліском на площі Героїв.   – Чим зумовлене виділення коштів з місцевого бюджету на паливно-мастильні матеріали? – Попередньо в бюджеті не було закладено коштів на пальне для комунальних установ. У річний бюджет були закладені видатки лише на реконструкцію та ремонт тих чи інших об’єктів. У зв’язку із рішенням Президента, великі ремонті роботи, доки триває війна, починати не можна.  Ми ж прийняли таке рішення, аби забезпечити місячний резерв пального для кожного комунального підприємства, який буде використовуватись в разі виникнення проблем із постачанням. Адже комунальні підприємства мають працювати безперебійно.

– На порозі Великдень. Чи обговорювали уже формат святкування у нашій громаді і чи можна буде освятити паски традиційно вночі, адже діє комендантська година? – На цьому тижні відбудеться нарада з представниками правоохоронних органів, територіальної оборони та релігійних конфесій. Тож ближче до кінця тижня буде відомо як проходитиме святкування Великодня у громаді, адже жителі обов’язково повинні мати можливість відвідати богослужіння та освятити великодні кошики.    – На кладовищі полеглих героїв хоронять поряд. Чи свідчить це про те, що можлива певна алея для вшанування їх подвигу? – Так, маю таке на меті. Але для цього потрібне бажання родин загиблих та позитивне бачення військових і громадських організацій.   – Як нині функціонує такий стратегічно важливий об’єкт як хлібозавод? – Як тільки розпочалася війна, був сформований резерв борошна, тож ресурсами та й працівниками завод забезпечений.

Міський голова провів щотижневий брифінг для представників місцевих ЗМІ

– Яка ситуація з виконанням місцевого бюджету? – У нас в громаді дислокуються військові формування, завдяки чому бюджет громади за перший квартал виконано.   – Чи планується у місті весняна толока? – Так. І, хоча, від обласної адміністрації є пропозиція проводити толоки силами працівників комунальних підприємств, все ж пропонуємо долучитися до прибирання як жителів міста так і переселенців.   – Чи продовжують прибувати до нашого міста тимчасово переміщені особи? – Так. Станом на вчорашній день у громаді 3418 переселенців. Плануємо розмістити внутрішньо переміщених осіб у гуртожиток іще одного з обласних навчальних закладів нашої громади.   – Чи володієте ви інформацією, як проходить посівна у селах громади? – Особисто спілкуюся як з власниками великих аграрних підприємств, фермерских господарств, так і одноосібних володінь. У всіх позитивні настрої та плани на повноцінну посівну компанію.

Міський голова провів щотижневий брифінг для представників місцевих ЗМІ

– Чи не плануєте скликати сесію міської ради? – Не бачимо поки у цьому потреби, адже в умовах воєнного стану кошти дозволено розподіляти рішенням виконавчого комітету. Майнові та земельні питання на даний час не вирішуються оскільки не працюють жодні реєстри. Якщо буде потреба, то скличемо сесію.   – А як щодо опалювального сезону? – Плануємо завершити опалювальний сезон 15 квітня.   – Чи встигають у визначені терміни видати документи тимчасово переміщеним особам? – Ситуація така, що реєстри не витримують навантаження. Тому процес, на жаль, не відбувається оперативно. Намагаємось виправити ситацію.

Міський голова провів щотижневий брифінг для представників місцевих ЗМІ

Джерело