Головна Політика Міський голова здійснив візит у КП «Володимир-Волинська стоматполіклініка»

Міський голова здійснив візит у КП «Володимир-Волинська стоматполіклініка»

1211

Міський голова Ігор Пальонка відвідав КП «Володимир-Волинська стоматполіклініка», де ознайомився з напрацюваннями медичного закладу у 2021 році та поліпшенням матеріально-технічної бази за кошти місцевого бюджету.

Як розповів генеральний директор стоматполіклініки Роман Нестеряк, цього року оснащення медичного закладу поповнилось новим сучасним обладнанням: зокрема,  придбано дентальний рентгенапарат фірми Планмека (виробник Фінляндія), стартовий імплантологічний набір корейського виробника та  4 компресори, без яких не буде функціонувати жоден стоматологічний кабінет.

Міський голова Ігор Пальонка зазначив, що робота даного медичного закладу надзвичайно важлива, оскільки на його базі жителі пільгових категорій отримують послуги із зубопротезування. І хоча вартість послуг, які надають стоматологи комунальної поліклініки значно нижча, аніж у приватних, вони не повинні бути нижчими за якістю та комфортом для пацієнтів.

«Цього року з місцевого бюджету у стоматологічну поліклініку вкладено більше мільйона гривень, завдяки чому вдалось здійснити ремонт першого поверху медзакладу, фізіотерапевтичного кабінету та придбати нове обладнання для надання якісних послуг», – додав міський голова.

Керівник стоматполіклініки подякував Ігорю Пальонці за підтримку та розуміння та висловив сподівання, що завдяки помітним поліпшенням у наступному році стоматологічній поліклініці вдасться витримати конкуренцію із приватними клініками.

Джерело