Головна Політика Міста-побратими вітають Луцьк та Україну з Днем Незалежності

Міста-побратими вітають Луцьк та Україну з Днем Незалежності

922

Мери міст-побратимів Луцька привітали українців із Днем Незалежності та запевнили у непохитній підтримці України. Свої привітання надіслали очільники міст Торунь (Республіка Польща), Хелм (Республіка Польща), Тракай (Литовська Республіка), Люблін (Республіка Польща).

«Вам, а також усім жителям Луцька хочу висловити підтримку та пошану з нагоди Дня Незалежності України. З очевидних причин це свято є найважливішим у всіх куточках України, яка бореться. Водночас воно викликає велику симпатію і в серцях жителів Торуня, ми зберігаємо розуміння та захоплення прагненням до незалежності вільної України, а отже, і вільного Луцька також», – пише Міхал Залєскі, президент партнерського міста Торунь (Республіка Польща).

Президент міста Хелм (Республіка Польща) Якуб Банашек наголошує, що польський народ завжди готовий простягнути руку допомоги:

«Щиро бажаємо вам безпеки, миру та надії на краще завтра, сміливості у плануванні розвитку вашого прекрасного міста Луцьк, а також у реалізації задумів та проєктів. Нехай зусилля в управлінні містом перетворюються на покращення якості життя вашої громади. А наші відносини й надалі розвиваються в умовах поваги, партнерства та взаємної підтримки. Пам’ятайте, що ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу».

«Ваша держава продемонструвала, що рішучість її народу у відстоюванні прав людини та принципів свободи є сильнішою за будь-які окупаційні війська», – зазначає мер Тракайського району (Литовська Республіка) Андрюс Шатевічус.

Президент міста Люблін (Республіка Польща) Кшиштоф Жук у відеопривітанні висловив захоплення і повагу до українського народу.