Головна Політика Між Волинською ОВА та представниками бізнесу Польщі підписано Меморандум про співпрацю

Між Волинською ОВА та представниками бізнесу Польщі підписано Меморандум про співпрацю

985

Сьогодні, 28 квітня 2022 року, під час XV Міжнародного форуму «Польсько-українські дні бізнесу» між Волинською ОВА, Асоціацією Українського бізнесу в Польщі та ТзОВ «PKP CARGO CONNECT» підписано Меморандум про співпрацю.

За дорученням начальника ОВА Юрія Погуляйка в режимі онлайн до ювілейного форуму, який відбувся у Варшаві, долучився його заступник Юрій Гупало.

Слід зазначити, що головною темою заходу стала якнайшвидше відновлення України та міжнародна підтримка для забезпечення життєдіяльності країни у складних умовах російської військової агресії.

Юрій Гупало зауважив, що з початку війни Польща стала одним із найнадійніших союзників України.

«Першими, хто прийшов нам на допомогу були наші польські друзі.  Перші автомобілі з гуманітарною допомогою перетнули волинські пункти пропуску Угринів і Ягодин 24 лютого 2022 року , – сказав заступник голови ОДА. – За період військових дій ми отримали сотні тон продовольства, засобів гігієни, медицини, одягу, амуніції та тактичного спорядження для наших воїнів».

Нагадаємо, що в передвеликодню суботу за допомогою Маршалковського Уряду Лодзького Воєводства Волинь доставила в Бучу 20 тон продуктів тривалого зберігання, дитячого харчування, засобів гігієни, медицини. Окрім того, аналогічні вантажі наразі для мешканців Сумської області готує Маршалковський уряд Люблінського Воєводства.

«Така підтримка дозволяє нам з упевненістю дивитись у майбутнє. Ми переконані, що повоєнна економічна співпраця між нашими країнами вийде на новий рівень, що дасть можливість відбудувати не тільки економіку нашої держави, а й зруйновані міста, селища та інфраструктуру . Тим більш, що ми маємо чудові приклади співпраці в довоєнний період», – зауважив заступник очільника області.

Аби об’єднати український і польський бізнес та продовжити міжнародну підтримку Волинська ОВА підписала Меморандум про співпрацю із Асоціацією Українського бізнесу в Польщі та ТзОВ «PKP CARGO CONNECT».

Слід зазначити, що зініціювала договір про співробітництво Волинська обласна військова адміністрація.