Головна Політика Молодь Волині відзначили за волонтерську діяльність

Молодь Волині відзначили за волонтерську діяльність

845

Заступник голови ОДА Юрій Гупало та перший заступник голови облради Юрій Поліщук нагородили обласними відзнаками молодь Волині за активну волонтерську діяльність.

Так, подяки голови облдержадміністрації та грамоти обласної ради отримали Демʼян Петрик, Владислав Дем’янчук, Юлія Шклярук, Богдан Лебедь, Наталія Прокопук, Рувім та Богдана Синиця і колектив студентського волонтерського центру «UNITED WE STAND».

Коротко про кожного з них.

Богдан Лебедь – представник громадської організації «Волинський актив молоді». Він:

  • відкрив офіс для збору гуманітарної допомоги та з командою створили чат волонтерів, що складається з 700 людей;
  • проводив навчальні заходи з надання першої допомоги в екстрених ситуаціях.

Від початку війни волонтерам вдалося передати:

  • понад 700 тонн гуманітарної допомоги. Серед них, енергетичні напої, продукти харчування, засоби гігієни та тактичний одяг військовим.
  • понад 200 автомобілів на потреби ЗСУ.
  • зібрали та передали більше одного кілометра маскувальних сіток.

Владислав Дем’янчук – волонтер. Він з перших днів війни займається перевезенням з-за кордону автівок на потреби ЗСУ. Також ремонтує та фарбує їх. Разом з командою перевозить авто в зону бойових дій. Окрім того, Владислав збирає кошти для закупівлі необхідних речей для Збройних сил України.

Наталія Прокопчук – одна із засновниць громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Генерації змін». Щотижня волонтери цієї громадської організації возять допомогу на передову, надають підтримку і допомогу пораненим захисникам у госпіталях, а також внутрішнім переселенцям. Наталія пише та реалізовує грантові проєкти для допомоги постраждалому населенню у бойових діях. За період повномасштабної війни було реалізовано 2 проєкти на суму в понад 1 млн гривень.

 

Юлія Шклярук – керівниця ГО «МолоДіжка», голова молодіжної ради при Торчинській селищній раді. З початку війни займалася збором коштів, закупівлею, завантаженням та доставкою автомобілів з гуманітарною допомогою для потреб ЗСУ (харчові продукти, засоби гігієни). Також Юлія надає допомогу ВПО, які оселилися у Торчинській громаді (побутова техніка, новий та вживаний одяг, засоби гігієни, продукти, іграшки). Окрім того, волонтерка організовувала благодійні ярмарки, кіноперегляди та інші заходи в Торчинській громаді з метою збору коштів для ЗСУ. Проводила або сприяла в організації безкоштовних заходів – тренінгів, навчань, майстер-класів для дітей, молоді та жінок серед місцевого населення та внутрішніх переселенців.

 Колектив студентського волонтерського центру «UNITED WE STAND» м. Горохів.

З перших днів  повномасштабного вторгнення колектив коледжу спрямував свої зусилля на волонтерську діяльність, допомагаючи військовим підрозділам Збройних Сил України та цивільним громадянам зруйнованих агресором міст і сіл. Щосуботи на ринку в Горохові проводиться благодійний ярмарок на підтримку української армії. Дівчата продають виготовлену патріотичну символіку та новорічні вироби, а за виручені кошти формують сухпайки.

 Подружжя волонтерів – Рувім та Богдана Синиця з міста Нововолинськ.

Чоловік та дружина допомагають військовим, а також людям на деокупованих територіях. Постійно проводять закупки всього необхідного на передову: одяг, медикаменти, оптика та автівки. З  24-го лютого і до сьогодні було здійснено близько 25 поїздок на передову.

Для цивільних було передано близько 30 тонн гуманітарної допомоги. Військовим близько 75 тонн.

Зібрано коштів: понад 3,5 млн гривень, 6 298 доларів, 8 265 злотих, 620 євро.  Доставлено: 11 автівок, 6 дронів, 5 оптичних прицілів, 9 пристроїв нічного бачення, 19 наборів рацій, 3 генератори та багато чого іншого.

Демʼян Петрик – голова молодіжної ради при Волинській ОДА, керівник складу локального хабу у Волинській області Благодійного фонду «СпівДія».

Дем’ян з березня 2022 року почав співпрацювати з військовими 14-ої та 72-ої ОМБ ЗСУ, 100-ої та 101-ої бригад ТрО, Національної поліції та СБУ, ССО. Було закуплено та передано структурам 13 квадрокоптерів. Також були куплені – тепловізори та прилади нічного бачення, теплий одяг, засоби гігієни та засоби індивідуального захисту, продукти харчування. Окрім цього, відправлене туристичне спорядження (намети, спальні мішки, каримати, польова кухня) для підрозділів ГУР в Харківській області.

З квітня цього року Дем’ян є керівником складу, локального хабу Благодійного фонду «СпівДія» у Волинській області. Координує роботу перевезення гуманітарної допомоги для потреб внутрішньо переміщених осіб, які зараз знаходяться на Волині. Уже виконано близько 1 300 запитів від ВПО в області, що охоплює близько 7500 внутрішньо переміщених осіб, та понад 50 запитів від прихистків (шелтери) з загальним охопленням близько 5000 внутрішньо переміщених осіб. За весь період роботи було передано близько 100 тонн гуманітарної допомоги