Головна Політика На Волині розпочинають роботи з облаштування державного кордону

На Волині розпочинають роботи з облаштування державного кордону

1203

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка від 22 липня 2021 року в області створена робоча група з підготовки пропозицій  щодо облаштування державного кордону у межах області.

До складу робочої групи увійшли представники окремих територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та окремих структурних підрозділів облдержадміністрації. Керівником робочої групи визначено заступника голови облдержадміністрації Анатолія Костика.

Робоча група створена з метою облаштування державного кордону та розвитку прикордонної інфраструктури з урахуванням міжнародних стандартів прикордонної безпеки та на виконання відповідного доручення апарату РНБО України.

22 липня 2021 року відбулося перше засідання робочої групи під керівництвом Анатолія Костика. Окрім членів робочої групи, участь у засідання взяли голови прикордонних райдержадміністрацій і територіальних громад області.

Учасники засідання обговорили основні проблемні питання щодо облаштування державного кордону та напрацювали алгоритм спільних подальших дій, адже, як наголосив заступник голови ОДА, лише спільними, скоординованими діями нам вдасться впорядкувати кордон згідно з міжнародними стандартами.

Окрім цього, на виконання доручень органів центральної влади, профільні структурні підрозділи ОДА спільно із регіональним управлінням Держгеокадастру розпочинають первинний аудит земельних ділянок вздовж державного кордону на території Волині.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації