Головна Політика На Волині розробляють регіональну програму з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в...

На Волині розробляють регіональну програму з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в області на період до 2023 року

1342

На Волині розробляють регіональну програму з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в області на період до 2023 року. Про це йшлося на засіданні Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, яка відбулася 22 липня 2021 року під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка.

За словами т.в.о. начальника управління транспорту та зв’язку ОДА Тетяни Матвійчук на даний час регіональна програма на стадії розробки та ще триває збір пропозицій до її проекту.
«Програма визначатиме цілі, завдання і заходи, необхідні для підвищення безпеки руху. Її виконання забезпечить підвищення безпеки дорожнього руху, зменшення кількості постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод та поліпшення умов руху на вулицях і дорогах, – зазначила Тетяна Матвійчук. – За умови повного виконання програми, прогнозується наближення до середньоєвропейського рівня безпеки дорожнього руху, зокрема зменшення аварій».
Як відомо, до проекту регіональної програми внесена пропозиція щодо збільшення кількості вагових комплексів на дорогах області. Поки на Волинських автошляхах працює дві таких системи вагового контролю.
«Нашим головним завдання є не лише відремонтувати дороги, а й зберегти їх. Тому ефективний габаритно-ваговий контроль це запорука збереження автомобільних доріг», – зауважив Сергій Мовенко.
Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації