Головна Політика На Волині триває процес інвентаризації водних та лісових ресурсів, а також об’єктів...

На Волині триває процес інвентаризації водних та лісових ресурсів, а також об’єктів державної і комунальної власності

992

Сьогодні, 10 листопада 2021 року, відбулося засідання регіональної комісії з інвентаризації водних та лісових ресурсів, а також об’єктів державної і комунальної власності, що знаходяться на території громад Волині.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа, завдання інвентаризації було визначено пунктом 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року №180/2021. Відтак, до кінця поточного року ця робота повинна бути повністю завершена.

«Інвентаризація надзвичайно важлива для області. Адже кожна громада зможе побачити свій ресурсний потенціал, покращити стан навколишнього середовища, а також залучити додаткові інвестиції», – сказав під час засідання заступник очільника області.

Слід зазначити, що наразі повністю завершена інвентаризація лісових ресурсів Волині, однак ще триває даний процес щодо водних ресурсів та об’єктів державної і комунальної власності.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації