Головна Політика На Волині відбулося відкриття відділу прикордонної служби «Світязь»

На Волині відбулося відкриття відділу прикордонної служби «Світязь»

1371

Напередодні новорічних свят, 29 грудня 2020 року, у Луцькому прикордонному загоні відбулося урочисте відкриття відділу прикордонної служби «Світязь». Привітати прикордонників відділу із оновленням підрозділу приїхали заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа, перший заступник голови Держприкордонслужби України генерал-майор Володимир Нікіфоренко, начальник Західного регіонального управління ДПС генерал-майор Віктор Бабюк, заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та представники місцевої влади.

Реконструкція відділу прикордонної служби «Світязь» проводилась упродовж 2020 року за рахунок субвенцій із місцевих бюджетів, сума яких склала 1 млн гривень та шефської допомоги – 150 тис. гривень.

Відтепер – це сучасний та модернізований відділ, у якому відремонтовано адміністративну будівлю, бокс для автомобільної техніки та споруди господарчого призначення. Також виконано роботи із прокладання мереж водопостачання та каналізації, повністю переобладнано мережу тепло- та енергопостачання, утеплено фасад адміністративної будівлі.

Слід зазначити, що у рамках проєкту «Поставка обладнання для забезпечення безпеки та демаркації державного кордону між Білорусією та Україною» прикордонний загін отримав трактор і подрібнювач деревини, який введено в штат відділу прикордонної служби «Світязь» для проведення інженерних робіт.

Окрім того, під час відкриття відділу, прикордонників «Світязя» нагородили за професіоналізм та відданість своїй справі грошовими нагородами, подяками та відзнаками Держприкордонслужби. Також з нагоди події прикордонники отримали новий телевізор.

Нагадаємо, адміністративна будівля була збудована в 1976 році, а у 1992 році була передана на баланс Прикордонних військ України. У зв’язку із занедбаним станом частина будівлі не використовувалась.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації