Головна Політика На Волині заборонена торгівля алкогольними напоями

На Волині заборонена торгівля алкогольними напоями

674

Відучора, 28 лютого  2022 року, в області забороняється торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на увесь період дії воєнного стану. Відповідний наказ підписав начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко. 

Рішення прийняте спільно з військовим командуванням Збройних сил України та інших військових формувань, дислокованих на території області, з метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення.

Відтак, з 28 лютого  2022 року, на період дії воєнного стану в області забороняється торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.

Відповідно до зазначеного наказу № 1 від 28.02.20222 командирам військових частин ЗСУ та інших військових формувань необхідно посилити контроль щодо недопущення розпивання алкогольних напоїв військовослужбовцями та резервістами під час проходження зборів на території військових частина та військових об’єктів.

У свою чергу, начальники районних військових адміністрацій спільно з головами територіальних громад зобов’язані вжити заходів, передбачених чинним законодавством, щодо заборони торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.