Головна Політика На Волині відбулось засідання робочої групи з питань безпеки і стійкості об’єктів...

На Волині відбулось засідання робочої групи з питань безпеки і стійкості об’єктів критичної інфраструктури

355

В області постійно триває робота щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури. Враховуючи активізацію агресивних дій російської федерації та поновлення обстрілів, днями перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко провів робочу нараду, де аналізували виконання доручень щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Зокрема, перший заступник голови облдержадміністрації наголосив на важливості спільної узгодженої роботи усіх суб’єктів системи захисту об’єктів критичної інфраструктури (далі – ОКІ) на території області. Окрему увагу звернув на необхідність пришвидшення процесів ідентифікації, категоризації та паспортизації цих об’єктів.

Тож учасники робочої наради поінформували про стан організації заходів з операторами ОКІ з питань ідентифікації, категоризації та паспортизації об’єктів критичної інфраструктури, а також реалізації Місцевого плану взаємодії залучених суб’єктів у кризовій ситуації з метою підтримання життєво важливих функцій та надання життєво важливих послуг на території Волинської області. Окремо поінформували про стан забезпечення ОКІ резервними джерелами живлення.

За результатами роботи засідання напрацьовано ряд доручень щодо продовження роботи та посилення координації між усіма суб’єктами системи захисту.