Головна Політика На Волині вперше відбулось обласне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при...

На Волині вперше відбулось обласне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

610

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко та його заступники, голова обласної ради Григорій Недопад, керівники районних військових адміністрацій, очільники територіальних громад, члени президії Регіонального Офісу Конгресу та в режимі онлайн – керівники центральних органів виконавчої влади сьогодні, 7 листопада, усі разом працювали під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Як відзначив начальник ОВА, засідання Конгресу – це можливість озвучити виклики й завдання сьогодення, та спільно знайти їх вирішення. Тож закликав до до активного спілкування та конструктивного діалогу. Тим паче, що обговорення найважливіших питань життєдіяльності Волинської відбулось за участі представників міністерств, серед яких перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, заступник міністра енергетики України Микола Колісник та міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

До слова, обласне засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України на Волині відбулося вперше. Тож розглянули ряд важливих питань. Зокрема, підтримку аграріїв в умовах воєнного стану, якісну освіту і безпеку дітей під час навчання та стале проходження опалювального сезону. Також обговорили безпекову ситуацію на Волині, захист кордону з білоруссю та роботу влади і військових у цьому напрямку.

Особливу увагу під час засідання приділили питанню реабілітації військових. «Наш спільний пріоритет, який потребує участі кожної волинської громади – це реабілітація військових. Кожен з нас в силу своїх повноважень повинен робити для цього максимум з можливого», – відзначив Юрій Погуляйко.

Також очільник Волинської області наголосив на важливості спільних дій. «Я хочу побажати усім об’єднатись сьогодні – усім політичним партіям та представникам місцевої влади, усім головам адміністрацій. Об’єднати свої зусилля заради нашої перемоги і допомоги нашим військовим».

Довідково: Конгрес утворено 25 лютого 2021 року. В основі його роботи – завдання Президента України із налагодження тісної взаємодії центральних органів державної влади з органами місцевого самоврядування для напрацювання узгоджених рішень з метою підвищення якості життя людей в усіх регіонах держави.