Головна Політика Не дивлячись на складний час, у Луцькій громаді ремонтують дорожню інфраструктуру

Не дивлячись на складний час, у Луцькій громаді ремонтують дорожню інфраструктуру

536

Не дивлячись на складний час, у Луцькій громаді ремонтують дорожню інфраструктуру. Станом на сьогодні, загалом поточним та капітальним ремонтом відновлюють більше тридцяти вулиць та доріг в Луцьку та навколишніх селах.

“Люди звертаються та просять зробити ремонт доріг і під час особистих прийомів, і коли спілкуюся з ними в місті, – розповідає міський голова, оглядаючи черговий відремонтований дорожній об’єкт. – Цього року уже вдалось відремонтувати кілька доріг у Луцьку та в тих населених пунктах, які приєднались до нашої громади. Робимо ремонт там, де найбільша в цьому потреба: де болото, де люди не можуть пройти до своїх домівок. Стараємось зробити якісно, покращити людям комфорт та дбаємо про інфраструктуру нашого міста”.

 
 
 
 

Нині ремонт дорожнього покриття роблять на вулицях Салтикова-Щедріна, Гончарівка та 7-му Малоомелянівському провулку в Луцьку, а також у селах Липляни, Зміїнець, Милуші та Забороль.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Всі роботи, які розпочаті цього року, будуть завершені, – запевняє Ігор Поліщук. – На тих об’єктах, де роботи ще тривають, підрядникам залишилось близько двох тижнів до повного завершення”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)