Головна Політика Новий грантовий проєкт міста Луцька та краю Ліппе (ФРН)

Новий грантовий проєкт міста Луцька та краю Ліппе (ФРН)

755

Виконавчий комітет Луцької міської ради розпочав реалізацію чергового проєкту в партнерстві з краєм Ліппе, Німеччина. Проєкт під назвою «Стала протидія Covid-19 у Луцьку через новітні технології та поінформованість населення» скерований на подолання наслідків пандемії Covid-19 та підвищення рівня обізнаності жителів Луцька щодо стану їхнього здоров’я. Бюджет проєкту складає 50 000 євро. Проєкт на 100 % фінансується Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини через некомерційне ТОВ «Engagement Global».

Основним заходом проєкту є закупівля «розумного» апарату штучної вентиляції легень. Це обладнання з новітніми інтелектуальними режимами моніторингу стану та лікування пацієнта, оснащене системами резервного електропостачання та киснепостачання, надзвичайно ефективне при лікуванні важких ковідних і постковідних хворих, використовується при деструктивних пневмоніях, ателектезах, важкій дихальний недостатності.

Проєктом також передбачено проведення інформаційної кампанії в соцмережах щодо постковідної терапії, а також закупівля вітамінного імуностимулюючого чаю для хворих на Covid-19.

До слова, це вже сьомий спільний проєкт міста Луцька та краю Ліппе. В межах партнерської співпраці та за фінансової підтримки уряду Німеччини в Луцьку встановлено розумні зупинки
та розумні табло, закуплено концентратори кисню в амбулаторії та дезінфектори для соціальних закладів, придбано контейнери для сміття, закуповується обладнання для очистки фільтрату на полігоні ТПВ, відбулося чимало просвітницьких заходів та обмінних візитів спеціалістів.

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності