Головна Політика Оперативна інформація про ситуацію в Луцькій територіальній громаді станом на 25 березня

Оперативна інформація про ситуацію в Луцькій територіальній громаді станом на 25 березня

828

Вітаю, шановні лучани, шановні жителі громади!

Ніч пройшла спокійно. Було спрацювання системи оповіщення. Однак, дякувати Богу, обійшлося без обстрілів.

Сьогодні усі комунальні служби працюють у штатному режимі. І забезпечують життєдіяльність нашої громади у поточному режимі.

Транспорт працює в кількості 117 одиниць. І цей показник, фактично, періоду, який був до війни. В разі необхідності, будемо збільшувати кількість транспорту. Будемо реагувати на той запит, який сьогодні є в нашій громаді щодо громадського транспорту.

Хочу сказати, що третій день працює наша соціальна їдальня для переселенців – проект, який ми реалізовуємо разом з Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом”. І вчора вже отримали документи на гарячі обіди 733 особи. Тобто вже більше 700 осіб буде харчуватися у цій їдальні, отримувати гарячі обіди, що означає, що проект був своєчасний і він був потрібний. Необхідно продовжувати посилювати цю роботу, якщо буде збільшуватися кількість осіб, які будуть хотіти отримувати ці гарячі обіди (безкоштовні), то будемо відкривати ще одну соціальну їдальню для того, щоб уникнути скупчення людей, щоб не було черг і так далі.

Хочу сказати, що у нас працює центр допомоги біженцям. Щодня центр обслуговує близько 500 людей, які отримують допомогу. Якщо ви бажаєте допомогти вимушено переселеним особам, переселенцям, ви можете принести допомогу в наш центр допомоги для переселенців. Він знаходиться в Палаці урочистих подій на базі управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Приймають продукти харчування, дитяче харчування, одяг, дитячий одяг, дитячі меблі, засоби гігієни і так далі. Довідки за телефоном: 0800 400 332. Якщо маєте можливість, прошу вас долучайтеся до допомоги.

Також хочу сказати, що у нас продовжує проводитись навчання. Навчання у нас проводиться на вулиці Будівельників, 11 у нашому комунальному закладі “Спорт для всіх”. Навчання про те, як необхідно діяти в умовах воєнного часу і базові навички самооборони, і базова медична допомога, і базові навички використання зброї. Інформація про те, як необхідно себе поводити під час обстрілу, як необхідно передавати інформацію, правила використання рації і так далі. Навчання тривають три-чотири години. Прошу звертайтеся. Телефон для довідок: 0971 777 988. Також навчання проводяться і побудинково, і через ЖЕКи, і для приватного сектору в тому числі. Координує цю роботу департамент житлово — комунального господарства. Довідки за телефоном: 77- 31-60. Запрошуємо вас пройти ці навчання. Вони, однозначно, будуть корисні для вас в період воєнного стану. Вони можуть зберегти ваше життя і здоров’я, і будуть, однозначно, корисними після того, як ми переможемо.

Дякую за увагу. Тримаємось. Віримо в перемогу! Віримо в Господа!

br/>Джерело – Луцька міська рада