Головна Політика Оперативна інформація станом на 10 годину 31 березня у Луцьку

Оперативна інформація станом на 10 годину 31 березня у Луцьку

883

Оперативна інформація станом на 10 годину 31 березня

Вітаю, шановні лучани, шановні жителі громади!

Ніч, дякувати Богу, пройшла спокійно: без спрацювання системи оповіщення, без сирен, без тривоги, без обстрілів. Дай Боже, бажаю всім і день, і наступна ніч, і всі наступні дні, і всі наступні ночі також в нас проходитимуть спокійно, без спрацювання системи оповіщення і без обстрілів.

Транспорт працює в кількості 122 одиниці.

Всі наші комунальні служби працюють у штатному режимі. Прибирання міста і поточний ремонт доріг не проводимо у зв’язку з погодними умовами. Як тільки дозволить нам погода повернутися до цієї роботи, одразу повернемося.

Хочу прокоментувати пост так званого активіста, який вчора написав, що проводиться тендер на ремонт прибудинкової території, як в такий час можна роботи ремонт прибудинкових територій. Хочу сказати, що жодних ремонтів на прибудинкових територіях не проводиться. Жодних проплат по капітальних видатках на дороги, на двори, і інше, на даний момент, не проводиться. Проведення тендеру — це лише підготовка роботи на майбутнє. Ми будимо бачити по ситуації. Чи буде нам дозволяти ситуація робити цей ремонт, чи не буде. Він може бути зроблений влітку (якщо буде все добре), якщо ми переможемо. Він може бути зроблений наступного року. Тобто проведення тендеру — це є своєрідний план. Виконання робіт проводиться лише з початком фінансування. На даний момент жодного фінансування не проводиться. Більше того, це заборонено відповідною постановою Кабінету Міністрів і казначейство проплати по капітальних платежах не пропускає. Ми, на разі, проводимо лише поточне підтримання життєдіяльності міста: прибирання, поточний ремонт доріг і робимо акцент на співпрацю із військовими, на допомогу військовим, на харчування територіальної оборони і тих людей, які знаходяться на блокпостах, на підтримку нашого добровільного формування територіальної громади батальйону “Луцьк” і на роботу з вимушено переселеними особами. Прошу довіряйте офіційній інформації. Не піддавайтеся таким різним інформаційним вкидам, таким, скажемо, провокаціям. Все спокійно. Працюємо в штатному режимі і на сьогоднішній день ми навіть не знаємо – чи наповнення бюджету взагалі нам дозволить розпочати ці роботи.

Сьогодні починає свою роботу третя соціальна їдальня. Вона буде знаходитись у 24-ї гімназії на вул. Станіславського, 52а. Буде працювати, так як і інші соціальні їдальні, з 12 до 15 години. Запрошуємо вимушено переселених осіб у межах цього мікрорайону і суміжних мікрорайонах скористатися цією соціальною їдальнею. Вона відкрита для того, щоб покращити логістику для людей, які здалеку добираються до інших соціальних їдалень і трішки розвантажити наші соціальні їдальні в 4-ї гімназії та 26-й школі. Станом на вчорашній день більше 900 вимушено переселених осіб отримали харчування. Це є досить висока кількість і вона збільшується щодня. Тому і збільшуємо кількість їдалень, які здійснюють харчування.

Також хочу ще раз нагадати всім про алгоритм дій, поведінку в тому разі, коли ви знаходитися в магазині і звучить сигнал тривоги, спрацьовує система оповіщення. Я надіслав лист усім власникам магазинів за своїм підписом. Усім власникам і адміністраторам супермаркетів, торгових центрів і усіх інших, проте як необхідно діяти в такому випадку. Якщо ви чуєте сигнал тривоги і знаходитесь в магазині потрібно, згідно всіх законодавчих вимог, згідно всіх інструкцій, спускатися в укриття. Знаходитися у цей час в магазині немає ніякого змісту, тому що магазин не є укриттям, магазин не є захисною спорудою. Однак, деякі магазини, наприклад такі як “Сільпо” в ТРЦ “Промінь”, гіпермаркет “Там Там”, який має підземний паркінг, вони мають укриття або приміщення, які можуть бути використанні як укриття. Звертаюся до власників і керівників таких магазинів, торгово – розважальних центрів та інших громадських місць, де знаходяться люди (за можливості), надайте людям можливість укритися в укриттях, які у вас є, або в приміщеннях, які можуть бути використанні як укриття. У всіх інших випадках знаходитись в магазині під час тривоги нема жодного сенсу. Тому що магазин, хочу повторити ще раз, не є укриттям.

Всім бажаю спокійного дня. Віримо у перемогу. Віримо у Господа.

Луцький міський голова Ігор Поліщук

br/>Джерело – Луцька міська рада