Головна Політика Оперативна інформація у Луцьку станом на 7 квітня

Оперативна інформація у Луцьку станом на 7 квітня

1458

Оперативна інформація про ситуацію в громаді станом на 7 квітня

Вітаю, шановні лучани, шановні жителі громади!

Дякувати Богу, ніч пройшла спокійно. Без спрацювання системи оповіщення, без обстрілів. Сподіваюсь і бажаю кожному, щоб усі наступні дні та ночі пройшли також спокійно.

Всі комунальні підприємства, установи, організації, комунальні служби працюють в штатному режимі, забезпечують життєдіяльність міста.

Транспорт у нас працює в кількості 117 одиниць: 86 автобусів і 31 тролейбус.

Вчора в трьох соціальних їдальнях прохарчувалося 1530 переселенців, з яких 224 особи — це діти. Продовжують роботу соціальні їдальні. Звертайтесь, будь ласка, якщо ви хочете отримати безкоштовний гарячий обід.

Також хочу нагадати, що працює наш центр допомоги, який знаходиться в драмтеатрі. Вчора і позавчора активно відправляли допомогу гуманітарну в Київську область, ті міста, які найбільше постраждали — Буча, Ірпінь, Бородянка, Мотижин, Борщагівка та інші. Також вчора відправили допомогу для нашої 14-ї ОМБР.

Окрім того, хочу сказати, що продовжує працювати наш луцький центр підтримки та евакуації бізнесу, який допомагає людям, які провадили підприємницьку діяльність на територіях, де сьогодні зруйнована інфраструктура, на територіях, де сьогодні у силу тих чи інших обставин не можливо далі проводити підприємницьку діяльність. Ми допомагаємо переїхати сюди. Абсолютно різні консультації, абсолютно різна допомога. Якщо ви знаєте таких людей або ви є такою людиною, керівником підприємства, власником, підприємцем, просимо вас звертайтеся, будь ласка, у наш центр підтримки та евакуації бізнесу і вам допоможуть перевезти бізнес та адаптуватися до роботи в умовах нашої громади.

Також хочу сказати, що ми працюємо над підтримкою підприємців, які є в нашій громаді і налагоджуємо контакти з нашими містами-партнерами, з різними партнерами, організаціями, також з підприємцями з-за кордону для того, щоб розширити ринок збуту і налагодити експорт тих товарів, які виробляються в нашій громаді за кордон, для того, щоб покращити становище тих підприємств і підприємців, які знаходяться у нашій громаді. Найближчим часом розкажемо про остаточну концепцію цієї роботи, про механізми як буде здійснюватися ця допомога, а тому чекайте нових звісток по цьому питанні.

Дякую усім за увагу. Тримаймось. Віримо в перемогу і віримо в Господа.

br/>Джерело – Луцька міська рада