Головна Політика Підприємцям Володимирської громади продовжують компенсовувати вартість генераторів

Підприємцям Володимирської громади продовжують компенсовувати вартість генераторів

648

2 травня у Володимирській міській раді відбулося чергове засідання комісії по частковому відшкодуванню (компенсації) вартості придбаних джерел резервного живлення, яку очолює керуючий справами міськвиконкому Ірина Лошенюк.

На дане засідання було подано 5 заяв про отримання компенсації за придбані генератори. Загальна сума узгодженої компенсації – понад 90 тисяч гривень. Рішення про виплату відшкодування вартості придбаних генераторів прийматиметься на черговому засіданні виконавчого комітету, приблизно через тиждень після якого кошти надійдуть на рахунки заявників.

Нагадаємо, що наразі 17 підприємців громади уже скористались даною програмою і отримали часткову компенсацію за генератори, які вони придбали за час  дії воєнного стану, на загальну суму майже 331 тисяча гривень.

Рішення відшкодовувати підприємцям вартість генераторів було прийняте на сесії міської ради у березні цього року. Зауважимо, що на останньому засіданні виконавчого комітету були внесені зміни у порядок надання компенсації, що дозволили подавати документи і тим підприємцям, які придбали джерела резервного живлення потужністю від 2,0 кВт. Консультацію щодо оформлення пакета документів для участі у програмі можна отримати у ФПП “Бізнес-Центр”.