Головна Політика В облраді хочуть отримати інформацію про вагони із вугіллям та цистерни з...

В облраді хочуть отримати інформацію про вагони із вугіллям та цистерни з газом з російським маркуванням

7399

Депутат Вячеслав Рубльов просить провести перевірку  та з’ясувати кому належать вагони із вугіллям та цистерни з газом з російським маркуванням, які були помічені на території Волині в квітні цього року. У своєму запиті депутат вимагає інформації, як вони потрапили на територію України та хто відповідатиме за торгівлю на крові.

“В Україні з 2013 року триває війна із Росією. На фронті щодня ведуться бойові дії і гинуть захисники нашої держави. В той же час, в квітні 2019 року на Волині очевидці зафіксували переміщення вагонів, навантажених вугіллям із маркуванням «РЖД» (Російскіє желєзниє дорогі). Також в квітні цього року на Волині помітили більше 60 цистерн газу з маркуванням російської компанії «Сібур Холдинг». Скидається на те, що поки прості українці воюють із російськими найманцями, певні можновладці, які декларують припинення торгівельних відносин з країною-агресором, продовжують заробляти гроші”, – йдеться в запиті, підтриманому більшістю депутатів.

Депутатський запит спрямовано начальнику Управління Служби безпеки України Фелонюку Ю. В. для розгляду і вирішення по суті.