Головна Політика Працівники КП “Полігон” у Володимирі очищають від снігу дороги та тротуари вулиць...

Працівники КП “Полігон” у Володимирі очищають від снігу дороги та тротуари вулиць міста (ВІДЕО)

903

У Володимирі двірники КП «Полігон» активно очищують від снігу тротуари та пішохідні доріжки, посипають їх протиожеледною сумішшю. Як повідомила майстер комунального підприємства Ольга Антошина, у перший день лютого, з самого ранку двірники працювали на Устилузькій, Луцькій, Сагайдачного, Степана Бандери, на території селища цукрового заводу, Шевченка, Незалежності, Ковельській та інших вулицях міста.

Для боротьби з наслідками негоди залучили максимальну кількість працівників комунального підприємства. Прибирання доріг та вулиць міста тривало і вночі 1 лютого. Були задіяні 8 одиниць спецтехніки, у тому числі трактори та багатофункціональні дорожні автомобілі.

Як повідомив заступник директора підприємства Віктор Павлось, у першу чергу роботи з посипки, прибирання доріг виконувалися та виконуються на спусках, підйомах, дорогах на різних вулицях міста, де курсує велика кількість транспорту, в тому числі громадського. Для обробки доріг та тротуарів було використано приблизно 7 тон антиожеледних матеріалів (піщано-соляної суміші) та 1,5 тонн солі. Вранці робота по ліквідації наслідків негоди продовжилась, техніка КП «Полігон» працює і далі.

Просимо володимирчан зважати на негоду та бути обережними! Також нагадуємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ та організацій територію від снігу та ожеледиці повинні прибирати самі власники.

Джерело