Головна Політика Представники Луцької міської ради відвідали партнерське місто Білосток

Представники Луцької міської ради відвідали партнерське місто Білосток

396

На запрошення президента міста Тадеуша Трусколаскі представники Луцької міської ради відвідали партнерське місто Білосток Республіки Польща.

До складу делегації увійшли Наталія Гальченко, начальник відділу ведення державного реєстру виборців, Тетяна Янчук, заступник директора департаменту соціальної політики й Тетяна Зарубайко, начальник відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради. Також в офіційних заходах з нагоди днів міста Білосток взяли участь представники шести міст-побратимів Білостоку з Литви (місто Каунас), Латвії (місто Єлгава), Молдови (місто Бєльці), Туреччини (місто Борнова), Грузії (місто Горі) та Мальти (місто Сліма).

 

Зустріч у тісному колі давніх партнерів та нових друзів дала можливість поділитися своїми досягненнями та обговорити можливості подальшої співпраці.

 

Завдяки насиченій 3-денній програмі заходів учасникам вдалося ближче познайомитися з містом, оглянути сучасний Епіцентр науки, міський стадіон та гордість Білосток – так званий Підляський Версаль, палац Яна Браніцького.

 
 
 
 

На завершення в неділю 25 червня 2023 року відбулося офіційне відкриття інтерактивної фотовиставки «Спільно». 23 світлини із зображенням українських сімей з Бучі, Маріуполя, Чернігова, Енергодара та інших міст України, що відображають живу історію людей, які знають, що таке війна. Відсканувавши QR код на зображенні можна почути розповідь кожного з героїв та потрапити у світ їхніх переживань.

 

Цей проєкт став свідченням особливої турботи та небайдужості наших польських друзів. До того ж він привертає увагу до подій в Україні та показує, наскільки важлива підтримка, допомога, а іноді навіть проста посмішка.

На площі зібралося чимало українців, які, втікаючи від російської агресії, знайшли прихисток у місті Білосток. Частина з них – герої цього проєкту, кожен зі своєю нелегкою долею. Але всіх об’єднує неймовірна сила духу, жага до життя, віра в нашу перемогу та новий дім – Білосток.

 
 

Наприкінці заходу президент міста Білосток Тадеуш Трусколаскі роздав присутнім хліб як символ дому.

Проєкт реалізовано містом Білосток спільно з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ. Автор виставки – Міхал Геллер.

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності