Головна Політика Представники Володимирської міської ради узяли участь у німецько-українській конференції муніципальних партнерств

Представники Володимирської міської ради узяли участь у німецько-українській конференції муніципальних партнерств

578

З 13 по 15 листопада представники виконавчого комітету Володимирської міської ради – заступник міського голови  Андрій Гудим та начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець  спільно з представником партнерського міста Цвікау Свеном Дітріхом взяли участь в німецько-українській конференції муніципальних партнерств, яка проходила місті Лейпциг (Німеччина). Основні теми конференції – солідарність і підтримка України німецькими громадами та їх участь у відбудові.

Привітали учасників заходу президенти Німеччини та України – Франк-Вальтер Штайнмаєр та  Володимир Зеленський (онлайн). Основний меседж конференції в тому, що допомога Німеччини для України продовжуватиметься і надалі, як гуманітарна, так і військова. Адже Україна виборює зараз не лише свою свободу і незалежність, але є захистом для всієї Європи. Німеччина підтримує прагнення України бути частиною європейської спільноти та всіляко сприяє у досягненні цієї мети.
Участь у конференції взяв Віталій Кличко – мер м.Києва, голова асоціації міст України. Місто Лейпциг та Київ є прикладом надійного партнерства, якому вже 62 роки. Кличко наголосив, що Україні потрібен ще і досвід Німеччини у впровадженні реформ місцевого самоврядування та антикорупційної реформи, які пришвидшать входження України в ЄС.
Доповідачі конференції у своїх виступах наголошували на важливості підтримки Німеччини для України, в тому числі через міжмуніципальні партнерства, тому спільні зусилля партнерств мають бути спрямовані на початок відбудови України та пришвидшення перемоги над агресором.
По закінченню конференції представники Володимир-Волинської МТГ та представник партнерського міста Цвікау мали нагоду поділитися успішним досвідом 10-річної співпраці зі слухачами радіоканалу “MDR.de”. Нагадаємо, Цвікау активно підтримує Володимирську громаду з першого дня повномасштабного вторгнення гуманітарними вантажами та реалізацією спільних проєктів. Протягом 2021-2023 років Володимир і Цвікау реалізували 4 проєкти та подали заявку на фінансування чергового проєкту.
Такі заходи є чудовими майданчиками для розвитку чинної партнерської взаємодії та налагодження нових партнерств, адже сьогодні дуже важливо підтримувати комунікацію та спільно працювати для нашої перемоги і якнайшвидшої інтеграції до європейської спільноти.