Головна Політика Представники Волині взяли участь у навчанні щодо оприлюднення наборів відкритих даних

Представники Волині взяли участь у навчанні щодо оприлюднення наборів відкритих даних

319

Днями у Києві відбувся дводенний тренінг для лідерів цифрової трансформації центральних органів виконавчої влади – «ОБСЄ: Формування та реалізація політики відкритих даних».

Як зазначають організатори зустрічі, регіональна цифровізація – один із фундаментальних складників трансформації України та створення національної діджитальної інфраструктури й електронного врядування.

Тож під час навчання розглянули головні аспекти використання open data для розробки та впровадження ефективних цифрових рішень у регіонах.

Також програма тренінгу включала різні формати взаємодії між учасниками та спікерами, а саме лекції та дискусії.

Окрім того, власним досвідом оприлюднення та використання відкритих даних для прийняття рішень поділилися досвідчені практики – CDTO та керівники управлінь із цифрової трансформації органів місцевого самоврядування та державних адміністрацій, засновники сервісів на основі відкритих даних, аналітики.

Слід зазначити, що участь у навчанні від Волині взяли: головна спеціалістка відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОВА Анна Малова, заступниця начальника управління інформаційно-комунікаційних технологій, начальниця відділу інформаційних технологій Луцької міської ради Наталія Хмель та головна спеціалістка відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Ковельської міської ради Інна Повх.

Цифровізуємо Волинь разом💪

Довідково: Навчальний курс реалізується спільно з Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з ГО «Агенція журналістики даних» (видання Texty.org.ua) в рамках проєкту «Сприяння належному врядуванню та позитивному бізнес-клімату в регіоні ОБСЄ через цифровізацію та використання відкритих даних» Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).