Головна Політика Про результати діяльності за два роки та перспективи розвитку звітувала Молодіжна рада...

Про результати діяльності за два роки та перспективи розвитку звітувала Молодіжна рада при Ковельському міському голові

652

Учора своє фінальне засідання провела Молодіжна рада при Ковельському міському голові. Про результати діяльності організації за два роки проінформувала секретар Наталія Курач.

На звіті були присутні начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля, голова Волинської обласної молодіжної ради Дем’ян Петрик, члени Молодіжної ради, представники МЦ “Місто ідей” та молодь, яка зацікавлена у розвитку молодіжної сфери у Ковельській громаді.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Максима Бурди, заступника голови Молодіжної ради, який загинув у січні, захищаючи Україну.

Подяку за активну участь у розбудові молодіжної політики міста, ініціативність та нерушимість у реалізації нових проєктів, цілеспрямованість та бажання змінити молодіжний простір отримали голова Молодіжної ради Олександр Філон та секретар Наталія Курач. У зв’язку з тим, що Олександр боронить нашу державу, перебуває зараз у зоні бойових дій, нагорода була вручена його дружині.

Також на зборах було створено ініціативну групу, яка буде займатись організацією установчих зборів та прийомом документів майбутніх членів Молодіжної ради – з 1 травня по 1 червня 2023 року.

На завершення начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля, начальник управління освіти Віктор Бичковський та голова молодіжного центру “Місто ідей” Андрій Голя підписали Меморандум про співпрацю.