Головна Політика Про результати роботи Координаційного центру Волині за 9 квітня 2022 року

Про результати роботи Координаційного центру Волині за 9 квітня 2022 року

1174

Навчальні семінари для медпрацівників, ангіографічне обладнання для обласної клінічної лікарні та допомога Волині в усуненні наслідків бойових дій в деокупованих містах: підсумки роботи Координаційного центру при Волинській ОВА за минулу добу.

Волинська область продовжує працювати і таким чином забезпечувати життєдіяльність країни в тилу. Зокрема:

  • Спільно із польськими фахівцями провели навчальні семінари для медпрацівників із надання першої допомоги при мінно-вибухових травмах та особливостей евакуації поранених.
  • Отримали сучасне ангіографічне обладнання для обласної клінічної лікарні. Наразі розпочали підготовчі роботи із його встановлення. Вартість медичного устаткування близько 16 мільйонів гривень. Кошти виділені із державного бюджету.
  • Сформували загін рятувальників, які долучаться до усунення наслідків бойових дій в деокуповані населені пункти. Окрім того, для цієї мети укомплектували техніку, спеціальне обладнання і спорядження.
  • Розселили більше 900 внутрішніх переселенців. Загалом за час війни в області прийняли 54 010 вимушено евакуйованих осіб. Наразі вільних для поселення місць на Волині – до 7 тисяч.

Зверніть увагу Якщо ви потребуєте місця для поселення внаслідок термінової евакуації, або можете їх надати, звертайтеся за телефонами +380 66 657 09 15, (0332) 778 211.

Працюємо далі!