Головна Політика Про результати роботи Координаційного центру Волині за 10 березня 2022 року

Про результати роботи Координаційного центру Волині за 10 березня 2022 року

1164

Підсумки роботи Координаційного центру при Волинській обласній військовій адміністрації за 10 березня 2022 року.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВОЛИНІ ЗА 10 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ

За результатами роботи Координаційного центру Волині:

Прийняли 5 вантажівок та 7 авто гуманітарної допомоги загальною вагою 170 тонн. Склад вантажу: продукти харчування, в тому числі готова продукція, побутова хімія, засоби гігієни, цивільний одяг, спальні мішки, товар напрямку мілітарі.

Відрядили гуманітарні вантажі до Житомирської та Черкаської областей (продовольство, одяг, взуття, дитяче харчування, предмети гігієни та побуту).

До різних військових підрозділів, в тому числі за межами області, спрямували кевларові бронежилети, генератори, військове спорядження та амуніцію, спальні мішки, каремати, тактичний посуд, маскувальні тенти, телефони, пристрої для заряду електричних акумуляторів.

Відправили 2 вантажі з медикаментами та виробами медичного призначення до Миколаївської та Київської областей. Розвантажили 2 фури з антисептиками, обліковуємо.

РОЗМІЩЕННЯ НА ВОЛИНІ ЕВАКУЙОВАНИХ ІЗ ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ

Понад 14 тисяч біженців прийняла Волинь з початку війни. Наразі більшість місць для поселення розгортають у територіальних громадах. Вільних – 6 тисяч.

❗️Якщо ви потребуєте поселення внаслідок термінової евакуації або можете надати такі місця, звертайтеся за номером «гарячої лінії».

☎️Телефони: 066 657 09 15; (0332) 778 211.

ЩОДО СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВОЛИНЯНАМ

Волиняни розпочали отримувати пенсії, субсидії та інші соціальні допомоги. Окрім того, виплати проводяться випереджаючи звичний графік.

Також розпочали перерахунок державних виплат особам з інвалідністю. Збільшені нарахування вони отримають в квітні, включно з доплатою за березень.

ПРО РОБОТУ КОЛЦЕНТРУ НА ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

10 березня в колцентрі Кординаційного центру при Волинській обласній військовій адміністрації опрацювали 44 звернення.

Надійшли прохання:

– надати житло та їжу внутрішньо переміщеним особам з Дніпропетровської, Київської, Житомирської, Сумської, Кіровоградської, Харківської областей;

– індивідуальної допомоги в оформленні статусу внутрішньо переміщеної особи, забезпечення житлом, гарячим харчуванням, одягом, медикаментам, з інших питань;

– пасажирських перевезень по території України та за її межами.

Пропонувалася волонтерська та матеріальна допомога, а також індивідуальна допомога від волинян щодо поселення внутрішньо переміщених осіб.

Всього 10 березня опрацьовано 737 звернення. З них 79% виконано.

❗️Якщо ви потребуєте допомоги на період воєнного стану чи маєте пропозиції щодо вирішення конкретних питань телефонуйте до Координаційного центру Волині.

☎️Телефони: 068 233 46 08,  096 881 80 91.

Графік роботи: 8.00 до 20.00 (крім періодів оголошення тривоги)