Головна Політика Прозорість та підзвітність: в ОВА заслухали представника Володимирської громади

Прозорість та підзвітність: в ОВА заслухали представника Володимирської громади

417

В ОВА відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» під головуванням очільника обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка. Захід пройшов за участі громадськості Волині.

На порядку денному – проведення у 2023 році та заплановані у 2024 році публічні закупівлі Володимирською міською радою. Зокрема, присутні обговорили з керівництвом міськради окремі питання використання бюджетних коштів.

Секретар Володимирської міської ради Іван Юхимюк розповів, що у минулому році бюджет громади становив 1,010 млрд гривень, з яких 309 млн гривень були спрямовані військовим. Загалом в пріоритеті – розбудова реабілітаційного центру, на який запланували 120 млн грн. Окрім того, відзначив, що попри відсутність військового ПДФО будуть намагатися допомагати у відповідь на запити, які надходитимуть від військових частин. Інших капітальних видатків не передбачали.

Також представник мерії Володимира відповів на запитання щодо проєктно-кошторисної документації на реконструкцію Площі Героїв. Іван Юхимюк запевнив, що на час воєнного стану не йдеться про початок робіт. Це просто плани на майбутнє.

«Якщо у громадськості є ще питання – звертайтеся, будемо відповідати. Важливо теж почути ваші думки, а також заслухати представників громад області», – сказав очільник області.

Нагадаємо, при Волинській ОВА діє електронна адреса, куди громадськість може надіслати запит на перевірку того чи іншого тендеру: Audyt@audyt.voladm.gov.ua