Головна Політика Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів містобудівної документації Ковеля

Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів містобудівної документації Ковеля

786

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці
Грушевського, 100 в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території розміщення торгово-офісної будівлі на провулку Володимира Кияна, 9 в місті Ковелі
Волинської області (Завантажити)

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд проєктів містобудівної документації.

Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 29 грудня 2021 року № 16/197 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вулиці Грушевського, 100» та від 28 квітня 2022 року № 21/109 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по провулку Володимира Кияна, 9 в місті Ковелі».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєктів:

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці
Грушевського, 100 в місті Ковелі Волинської області

Територія, на яку розроблено детальний план, розміщена в східній частині міста, має площу 0,3 га і згідно генерального плану належить до виробничих територій. Документацією передбачена реконструкція з добудовою торгово-офісної будівлі на вулиці Грушевського, 100 на земельній ділянці площею 0,0235 га (кадастровий номер 0710400000:31:001:0039), яка перебуває у приватній власності для розміщення і обслуговування офісних приміщень та промислового магазину.

Детальний план території розміщення торгово-офісної будівлі на провулку Володимира Кияна, 9 в місті Ковелі
Волинської області

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до малоповерхової житлової забудови. Проєктом передбачається проведення реконструкції квартири №1 на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку на вулиці Театральній, 23, розміщеного на земельній ділянці площею 0,089 га (кадастровий номер 0710400000:08:011: Територія, на яку розроблено детальний план, розміщена в північній частині міста, має площу 1,0 га і згідно генерального плану належить до територій складів, баз, будівельних і транспортних організацій.

Документацією передбачається будівництво торгово-офісної будівлі на земельній ділянці, розташованій на провулку Володимира Кияна,9, площею 0,781 га (кадастровий номер 0710400000:42:012:0195), яка перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Площа забудови складатиме 458,0 кв.м, площа мощення – 2407,0 кв.м, озеленення – 4945,0 кв.м.

Проєкти складаються з текстових та графічних матеріалів.
Графічні матеріали:
• схема розташування території у планувальній структурі міста;
• план існуючого використання території;
• проектний план;
• схема інженерної підготовки території та вертикального планування.
Текстові матеріали:
• пояснювальна записка.

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «Прозора громада», рубриці «Публічна інформація», сторінці «Архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел. 6-17-39 з 25 липня 2022 року до 24 серпня 2022 року з 8.30 до 17. 00 (понеділок-четвер), з 8.30 до 16.00 (п’ятниця) за адресою: вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: вул. Незалежності,73 або на електронну пошту info@kovelrada.gov.ua до 24 серпня 2022 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації відбудуться 16 серпня 2022 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

 

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради