Головна Політика Розвиток відкритих даних: на Волині провели другий в Україні інформаційний аудит

Розвиток відкритих даних: на Волині провели другий в Україні інформаційний аудит

591

Волинська обласна військова адміністрація провела другий в Україні інформаційний аудит відкритих даних за оновленою методикою Міністерства цифрової трансформації України.

«Попри війну та труднощі ми продовжуємо впроваджувати цифрові рішення. На сьогодні розвиток відкритих даних – одне із пріоритетних завдань облдержадміністрації, що має на меті побудувати ефективну комунікацію між громадянами, органами влади, бізнесом, міжнародними донорами, зробити діяльність ОВА більш прозорою та максимально залучити громадськість до процесів державотворення», – зазначила заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Вікторія Левчук.

Перед аудитом представники Мінцифри провели тренінги по роботі з відкритими даними, у яких взяли участь працівники апарату та структурних підрозділів ОВА.

Інформаційний аудит проходив у два етапи:

1️. віддалений (консультації з громадськістю, анкетування), який охопив апарат ОВА і 20 структурних підрозділів;

2️. контактний (інтерв’ювання) – проведений у двох департаментах, які є розпорядниками значної кількості публічної інформації.

За результатами проведення інформаційного аудиту відкритих даних розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено звіт.

Ознайомитися зі звітом можна за посиланням: https://bit.ly/47mB1wH.

Інформаційний аудит у Волинській ОДА здійснено за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.