Головна Політика Ще десять ЦНАПів Волині отримали «мобільні цифрові валізи»

Ще десять ЦНАПів Волині отримали «мобільні цифрові валізи»

448

Представники Ратнівської, Камінь-Каширської, Головненської, Локачинської, Олицької, Велицької, Маневицької, Ковельської, Поромівської та Горохівської громад сьогодні отримали «мобільні цифрові валізи».

Це стало можливим завдяки спільній роботі відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА та проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Прилади призначені для надання адміністративних послуг людям з інвалідністю, старшого віку, тим, хто перебуває на лікуванні, або ж проживає у віддалених населених пунктах громади.

«Таким чином ті жителі області, які не можуть прийти до ЦНАПу, одержать адмінпослуги вдома», – зазначив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

У кожній валізі є ноутбук, сканер, принтер, вебкамера, зчитувач безконтактних карток із паспортними даними, мобільний модем та інші необхідні речі для роботи.

«Відтепер мобільні кейси є у 20-ти ЦНАПах області. Тож продовжуємо працювати, аби кожен волинянин мав безбар’єрний доступ до необхідних для нього послуг», – додав очільник області.