Головна Політика “Школа депутата” завітала до Луцької міської ради

“Школа депутата” завітала до Луцької міської ради

859

Молоді люди, які бажають пов’язати своє майбутнє з політикою, сьогодні завітали до сесійної зали Луцької міської ради, аби хоча б на кілька годин відчути усю атмосферу депутатського життя. Це — студенти луцьких вишів, які є учасниками проєкту “Оновлення 2022. Прокачайся заради майбутнього”. Вчити молодь, як бути політиком, вирішили у Департаменті молоді та спорту Луцької міської ради спільно з Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом”.

 

Перш ніж сісти у депутатські крісла, майбутні політики пройшли курси в “Школі депутата”. На навчанні вони створювали політичні партії та обирали їх лідерів, розробляли програми, аналізували проблеми та потреби населення, прораховували бюджети та презентували програми.

Процес голосування уже відбувався в справжній сесійній залі, а усі тонкощі роботи депутата майбутнім політикам детально розповіла заступник Луцького міського голови, депутат Ірина Чебелюк. Окрім депутатських повноважень, вона роз’яснила студентам про роботу міської ради та виконавчого комітету.

 
 
 
 

“В майбутньому ви захочете ступити на політичний п’єдестал, щоб брати активну участь в громадському житті міста, громади, області, чи можливо, й країни. Цей шлях є непростим. Як депутат, скажу вам, що кожна участь в підготовці сесії та її засідання — величезний шлях. У цій сесійній залі знаходиться багато політичних сил, але ми всі чітко розуміємо, що будь-яке питання, яке обговорюється, має в першу чергу не містити політики в значенні “перетягування ковдри один на одного”. Тут усі за те, щоб забезпечити нормальне функціонування діяльності нашої громади. Кожен депутат в цій сесійній залі дбає про майбутнє, щоб люди могли гарно та якісно отримувати ті чи інші послуги”, – зазначила Ірина Чебелюк.

 
 
 
 
 

Вона побажала юним політикам цікавих емоцій, нових знань, вражень та навичок.

 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)