Головна Політика Оперативні новини щодо російського вторгнення на Волині

Оперативні новини щодо російського вторгнення на Волині

664

Оперативні новини на Волині від заступника голови ОДА Андрія Ярмольського та голови обласної ради Григорія Недопада станом на 17:00.

Основні тези із відеозвернення:

Ситуація на Волині спокійна та контрольована. Бойових дій на території області немає. Продовжується робота на місцях, координуються дії з військовими та правоохоронцями.

Зокрема, поліція області забезпечує безпеку громадян, об’єктів критичної інфраструктури (вода, енергетика тощо). СБУ посилено працює над виявленням і ліквідацією диверсійних груп, які можуть перебувати на території нашої області.

Голова ОДА Юрій Погуляйко перебуває на постійному зв’язку з Києвом та районами для володіння оперативною інформацією та узгодження дій. Обласна влада забезпечує цивільний захист населення, а також територіальну оборону.

ОДА спільно із обласною радою співпрацюють з місцевими територіальними громадами, які в координують дії добровольців.

Очільники РДА, які є керівниками територіальної оборони, отримали чіткі завдання.  Щопівгодини від них надходить оперативна інформація щодо ситуації на місцях.

В штатному режимі на Волині працюють комунальні заклади медичного спрямування обласної ради, міської ради та інших територіальних громад.

Наразі усе робиться для того, щоб відвернути загрозу від нашої держави.

Те, що довгий час не з’являється оновлена інформація не означає, що ситуація погіршилась – це значить, що всі задіяні служби виконують свою роботу без зволікань.

У випадку нештатних ситуацій, всі структури знають як оповістити населення. Нехай кожен містянин зверне увагу на перелік найближчого до нього укриття –щоб знати як діяти в умовах подання спеціального сигналу.

Важливо знати що противник б’є не по мирному населенню, не по житлових комплексах , а по критичній інфраструктурі. Тому завдання – максимально допомогти військовим.

Волинян закликають НЕ фільмувати, НЕ фотографувати та НЕ викладати у мережі пересування наших військових колон, техніки, взагалі військових формувань на території області. Без потреби не виходити на вулицю й обмежити користування автівками.

Також небайдужих волинян просять здати кров, щоб в потрібний час у нас були запаси для захисників.