Головна Політика Степан Івахів очолив рейтинг найдієвіших депутатів від Волині у Верховній Раді

Степан Івахів очолив рейтинг найдієвіших депутатів від Волині у Верховній Раді

2466

Такий рейтинг склали у Центрі політичного аналізу і виборчого консалтингу. Нардеп набрав 82 бали зі ста можливих. На два бали менше – в Ігоря Єремеєва, третій – Анатолій Вітів.  

Найбільше балів народний депутат Степан Івахів набрав у ка­тегорії «Виконання передвиборчої програми» – 24 бали з 25 мож­ливих. Тобто він виконує свою передвиборчу прог­раму. Сті­льки ж балів у категорії «Публічність та відкритість» – про Сте­пана Івахіва найчастіше згадується у ЗМІ, він відпо­ві­дає на за­пити, що йому надсилають, його депутатський офіс пра­цює відкрито і швидко. 

Високі бали у Степана Івахіва і у «Роботі з виборцями». У нього та ще в Ігоря Єремеєва найбільше приймалень – по п’ять. Степан Петрович особисто прийняв 112 громадян, провів 32 зустрічі з виборцями. Проте, слід зауважити, що від того часу, як організація підбила підсумки, народний депутат від округу №21 провів ще більше десятка зустрічей.

У категорії «Парламентська робота» Степан Івахів та Адам Мар­тинюк мають найбільшу кількість законопроектів серед во­лин­ських колег. А щодо виступів, то тут лідерство впевнено три­мають депутати-представники політичних партій, бо через несп­раведливий закон про регламент Верховної Ради по­заф­рак­ційним депутатам отримати слово вкрай важко.

Так, у підсумку Степан Івахів набрав найбільшу кількість ба­лів у рейтингу найактивніших і найдієвіших депутатів.