Головна Політика Стратегія від затвердження до втілення: громади Волині взяли участь у конференції зі...

Стратегія від затвердження до втілення: громади Волині взяли участь у конференції зі стратегічного планування

308

Близько 100 представників з 40 громад Волинської, Львівської та Закарпатської областей днями взяли участь у регіональній конференції, щоб обговорити свої стратегії розвитку, найкращі практики та можливості. Конференцію організував Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» у Львові.

Волинь представляли директор департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів ОДА Вероніка Бальбуза, її заступниця Лариса Козак та десять партнерів Проєкту, а саме Рожищенська, Любешівська, Володимирська, Боратинська, Горохівська, Ківерцівська, Вишнівська, Локачинська, Шацька та Зимнівська громади.

Їх представники ділилися власним досвідом планування розвитку громади, а також дізналися про основні принципи та практичні поради щодо втілення своїх стратегій від експертів з Польщі та фахівців Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Громади отримали цінні поради щодо підготовки якісних проєктних заявок, які вони зможуть подавати на міжнародні програми та залучати додаткові кошти й іноземних партнерів. Також дізналися, як пов’язати стратегічний документ з просторовим та бюджетним плануванням, розвинути актуальні навички та ефективно комунікувати з мешканцями про спільну реалізацію стратегії в громаді.