Головна Політика Створення нового індустріального парку на Волині: обговорили подальші плани із румунськими партнерами

Створення нового індустріального парку на Волині: обговорили подальші плани із румунськими партнерами

638

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко зустрівся із румунськими партнерами, представниками компанії «Moveos SRL», які мають намір побудувати на Волині індустріальний парк.

Заважимо, що це не перша така зустріч. Попередньо, у жовтні 2023 року, керівництво ОДА зустрічалося із румунськими бізнесменами. Тоді було досягнуто певних домовленостей щодо пошуку місця для будівництва нового індустріального парку.

Сьогодні ж учасники зустрічі обговорили подальші плани реалізації промислового проєкту. Попередньо Волинська ОДА уже надавала пропозиції, де можливе будівництво індустріального парку.

«Коли ми повернулися в Румунію та розповіли нашим партнерам про наміри створення на Волині індустріального парку, вони відразу зацікавилися, – зазначив Дітмар – Драгош Різея, керівник регіональної програми румунської компанії MOVEOS SRL. – Для нас це важливий момент, щоб повернутися і далі працювати над реалізацією проєкту».

«Волинська військова адміністрація готова до співпраці та всіляко допомагатиме реалізувати ваші плани, – зазначив Олександр Троханенко. – Ми зацікавленні у залученні інвестицій та створенні сприятливого інвестиційного клімату. Ми готові зустрітися з вашими колегами. Усе показати та розповісти».

Дітмар – Драгош Різея також зазначив, що така позиція місцевої влади дуже важлива. Для інвесторів це свого роду «фактор спокою».

До слова, у власності «Moveos SRL» – є індустріальний парк та промислові заводи, що займаються виробництвом запчастин та електроніки для автомобілів. Компанія активно співпрацює з німецькими партнерами.