Головна Політика У Ковелі на вулиці Саксаганського завершують прокладати новий водогін

У Ковелі на вулиці Саксаганського завершують прокладати новий водогін

914

У Ковелі на Саксаганського тепер не матимуть проблем з водою. Там уже на фінішній прямій будівництво нового водогону. Бригада УВКГ “Ковельводоканал” завершує прокладати 412 метрів поліетиленових труб. Вартість робіт — 652 тисячі 892 гривні, з них 280 тисяч — кошти бюджету громади.

Міський голова Ігор Чайка, його перший заступник Тарас Яковлев, секретар міської ради Оксана Багнова та керівник УВКГ “Ковельводоканал” Юрій Рибачок сьогодні під час зустрічі з мешканцями цієї вулиці почули чимало слів вдячності.

Кажуть, що лише в цьому році 10 разів у них були аварії на мережі. Тож тепер, на щастя, це залишиться для них у минулому. Сподіваються, що наступним етапом добрих змін стане будівництво дороги.

“Попри війну вдається реалізовувати у місті такі важливі проєкти, хоча це надзвичайно складно. Сьогодні ми активно працюємо разом з колективом водоканалу, аби більше вулиць охопити і допомогти людям із заміною старих труб, щоб ковельчани споживали безперебійно якісну воду”, – підкреслив Ігор Чайка.