Головна Політика У Луцькій територіальній громаді триває підготовка до зими

У Луцькій територіальній громаді триває підготовка до зими

645

Сьогодні на розширеній нараді у Луцького міського голови було розглянуто питання підготовки житлово-комунального господарства громади до сталої роботи в осінньо-зимовий період. Про обсяг виконаних робіт та стан підготовки теплового, дорожнього, водопровідно-каналізаційного господарства та житлового фонду присутніх поінформував директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк.

За його словами, наразі у місті вже готові до експлуатації 43 котельні (з них 14 квартальних, 7 дахових), 45 центральних теплових пунктів, 300 індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних житлових будинках. Завершено реконструкцію на двох квартальних котельнях із заміною пальників, автоматики, димососів та вентиляторів на 4-х котлах, на трьох котельнях роботи в стадії завершення.

 
 

Виконано капітальний ремонт теплових мереж 2 200,0 пог. м на суму 9,7 млн грн, в тому числі заміну теплової мережі на попередньоізольовані труби на вул. Кравчука протяжністю 160 м (320 м трубопроводу) та 51 м теплової мережі (204 м трубопроводу) на вул. Бенделіані. Замінено також 1,080 км аварійних ділянок водопровідних мереж, що становить155,4 % від запланованого.

Відповідаючи на запитання Луцького міського голови Ігоря Поліщука про роботу щодо забезпечення належного стану міської території взимку, директор департаменту поінформував, що вже заготовлено 1 578,93 т протиожеледних матеріалів – пісчано-соляної суміші, щебенево-соляної суміші, солі. Крім того, з метою належного утримання вулично-шляхової мережі оголошено тендер на суму 4,8 млн грн на 2022 рік.

Попри озвучені цифри, Ігор Поліщук ще раз акцентував увагу директора департаменту на важливості утримання в належному стані території громади в зимовий період. Міський голова наголосив, що не хоче повторення ситуації минулого року, коли до керівників відповідних організацій через це було вжито фінансових санкцій.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)