Головна Політика У Луцьку новорічну ялинку прикрасять з використанням декоративних елементів минулих років

У Луцьку новорічну ялинку прикрасять з використанням декоративних елементів минулих років

527

Сьогодні відбулося засідання комісії з підбиття підсумків конкурсу на кращу концепцію оформлення головної різдвяної ялинки міста Луцька.

Заступник міського голови Ірина Чебелюк нагадала, що конкурс було оголошено 26 жовтня відповідно до розпорядженням міського голови. Цим документом було затверджено Положення про Конкурс, де передбачено критерії оцінювання: оригінальність, актуальність; відповідність різдвяній тематиці; можливість реалізації в особливих умовах воєнного стану; залучення позабюджетних коштів.

Цьогоріч, за словами Ірини Чебелюк, вирішили залучити громадськість до розробки концепції прикрашення новорічної ялинки на центральному майдані міста. Хотіли почути думку лучан, залучити креативні ідеї. Це було головним завданням конкурсу.

Заступник міського голови зауважила, що ялинки на Театральному майдані Луцька прикрасять, аби створити дітям свято. “Дякуючи Збройним Силам, у нашій громаді більш-менш спокійно, проживають багато дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, які втікали до нас від війни. Таким чином ми хочемо їх трішки відволікти від страшних подій та створити невеличке свято”, – зауважила Ірина Чебелюк.

Враховуючи те, що подані на конкурс пропозиції лише частково відповідають визначеним критеріям Положення про Конкурс, переможця не визначали.

Члени комісії рекомендували департаменту житлово-комунального господарства спільно з департаментом культури оформити головну різдвяну ялинку міської територіальної громади з використанням декоративних елементів минулих років. Коштів на нові прикраси з бюджету витрачати не будуть.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)