Головна Політика У Луцьку облаштували центр управління відходами

У Луцьку облаштували центр управління відходами

754

У Луцьку на вулиці Трункіна, 7, облаштували перший центр управління відходами для фізичних осіб, де можна відсортувати 14 фракцій сміття.

Відповідальний за цю роботу Сергій Михалевич. Він розповідає, що раніше цю територію використовували для перевантаження сміття. Невеликі автомобілі збирали в місті відходи та привозили сюди, після чого зібране сміття складали на великі вантажівки, які вивозили його на полігон. Нині ж сміття забирають з євроконтейнерів та відразу вивозять на полігон, тому ця територія залишилася вільною.

 
 

“Тут також працювала станція сортування сміття, яке ми збирали по місту, а зараз ми її переобладнали та зробили майданчик, де жителі громади можуть приїжджати та сортувати сміття до відповідних фракцій, – каже Сергій Михалевич. – Ми сортуємо різний пластик, папір, скло, побутову техніку, метал, одяг. Загалом до 14 францій сміття”.

 
 
 
 
 

Станом на сьогодні це перший та поки єдиний такий майданчик в Луцькій громаді, однак в перспективі є можливість створення нових. В комунальників є ідея відкривати їх поблизу будинків, адже мешканці громади часто запитують, де можна відсортувати сміття та здати той чи інший вид відходів.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)