Головна Політика У Луцьку відкрився простір “Плюс Плюс ++” для ветеранів та сімей захисників...

У Луцьку відкрився простір “Плюс Плюс ++” для ветеранів та сімей захисників і захисниць України

911

У Волинському національному університеті ім.Лесі Українки розпочав роботу ветеранський простір комунікації “Плюс Плюс ++”. Його відкриття стало можливим завдяки ініціативі Волинського національного університету у межах партнерської програми громадської організації Veteran Hub “Плюс Плюс++” за підтримки Луцької міської ради.

В урочистому відкритті ветеранського простору взяли участь заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, ректор ВНУ ім.Лесі Українки Анатолій Цьось, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, ветеранська спільнота, громадські активісти. Ірина Чебелюк відзначила вагомий внесок фахівці ВНУ імені Лесі Українки в організацію психологічної допомоги учасникам бойових дій в Луцьку, подякувала ректору вишу Анатолію Цьосю за ініціативу створення ветеранського простору “Плюс Плюс++” та наголосила на важливості подібних форм роботи, оскільки потреба в них під час війни буде тільки зростати.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ветеранський простір комунікації “Плюс Плюс ++” у Луцьку – це майданчик для спілкування ветеранів АТО/ООС та близьких всіх тих, хто зараз захищає Україну. Розташований він у головному корпусі ВНУ ім. Лесі Українки на проспекті Волі, 13 (вхід зі сторони вулиці Степана Бандери). До облаштування простору долучилася Луцька міська рада, організувавши проведення ремонту у приміщенні.

На території простору “Плюс Плюс++” ветерани та члени сімей захисників України можуть проводити зустрічі, влаштовувати лекції та перегляди кіно або просто приходити, щоб побути зі своїми побратимами. Також передбачена можливість отримати послуги дистанційно: тут є комп’ютер, з якого можна вийти на зв’язок з юристами, психологами, консультантами з пошуку роботи. Всі послуги та проведення подій для ветеранів та членів сімей захисників безплатні.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)