Головна Політика У Володимирі на комісії з соціальних питань призначено грошові допомоги

У Володимирі на комісії з соціальних питань призначено грошові допомоги

390

10 січня відбулось засідання комісії з соціальних питань під головуванням заступниці голови комісії, начальниці управління соціальної політики Наталії Голюк, на якому було розглянуто десять питань порядку денного.

За результатами розгляду звернень мешканців громади щодо призначення їм одноразових грошових допомог, комісія погодила виділення 83 громадянам виплати на загальну суму 246 тисяч гривень.

Підтримали члени комісії призначення одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких 14 громадянам на загальну суму 69 тисяч гривень, а також одному мешканцю громади, який звернувся щодо надання фінансової підтримки важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років, буде виплачено допомогу у розмірі 10 тисяч гривень.

Окрім цього, комісія погодила виплату одноразової грошової допомоги на поховання 4 мешканцям по 1654 грн кожному та погодила звернення громадян щодо виплати одноразової допомоги сім’ям трьох загиблих (померлих) військовослужбовців на загальну суму 28 226 гривень.

Комісія затвердила надання грошової допомоги 34 дітям та батькам загиблих (померлих) учасників АТО/ООС з нагоди їх дня народження на загальну суму 34 тис. грн.

Розглянувши подання начальниці управління соціальної політики Наталії Голюк, КП “Полігон” будуть відшкодовані кошти за фактично надані послуги з організації та проведення поховання на суму 6 595 гривень, а також за іншим поданням, щодо відзначення з нагоди 90-річного та 95-річного ювілею старожилів та почесних громадян Володимир-Волинської міської територіальної громади, виплатять допомогу 16 таким ювілярам на загальну суму 16 тисяч гривень.

На завершення комісія затвердила призначення у 2024 році щомісячної грошової допомоги у розмірі 400 грн сім’ї зниклого безвісти в Афганістані, а також виплати у 2024 році щомісячної грошової допомоги у розмірі 312 грн воїну ОУН-УПА.