Головна Політика У Володимирі відбулась оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів

У Володимирі відбулась оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів

837

12 вересня міський голова Ігор Пальонка провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Володимирської міської ради, під час якої заслухали короткі звіти про виконану  управліннями, відділами та комунальними установами роботу упродовж останніх тижнів.

За інформацією керівниці територіального центру соціального обслуговування громадян Інни Мацьохи, на обліку відділення “вдома” перебувають 273 мешканців, на обслуговуванні відділення адресних допомог – 370 осіб. Також центр готує навчання для університету третього віку, які розпочнуться 2 жовтня. Тривають роботи із заготівлі продуктів на зимовий період для мешканців стаціонарного відділення, комісією затверджено склад “осінніх” продуктових наборів, ведеться їх закупівля.

Начальниця відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець розповіла про роботу з міжнародними партнерами. Так, тривають перерахування коштів з проєктів NAKOPA, Готський шлях. Спільно з туристично-інформаційним центром готуються заходи до Всесвітнього дня туризму. Відділ працює над створенням каталогу народних майстрів та іншої інформаційної продукції.

Проводиться робота з упорядкування документації з охорони праці. Тривають рейдові обстеження підприємців спільно з працівниками управління Держпраці у Волинський області з питань легалізації працівників. Відділ продовжує надавати роз’яснення з питань господарської роботи, надавати практичну допомогу, перевіряти і реєструвати колективні договори, зміни до них. Станом на 1 вересня заборгованості із заробітної плати у громаді відсутні,  – повідомила начальниця відділу з питань праці Тетяна Ільницька.

Комунальні структури працюють згідно зі штатними обов’язками, а також реагують на звернення громадян. Так, КП “Управляюча житлова компанія” проводить планові ремонти під’їздів, проведено капітальний ремонт двох ліфтів на вулиці Луцькій, 103 та цього року планується ще чотири таких ремонти за іншими адресами. КП “Полігон” вивозить сміття, обкошує території громади, обрізає самосіви дерев. Підприємство планує закупити піскорозкидувач на зимовий період, сьогодні відбудеться підписання договору на встановлення відеокамер на міському кладовищі. КП “Володимирводоканал” завершує роботи з облаштування водопроводу Суходоли-Ласків, до кінця місяця планується його запуск. Підприємство розглядає можливість каналізування вулиці Устилузької та району “танкового полку”.

За словами начальника управління інфраструктури Ігоря Возного, цього тижня завершуються роботи у дворі вулиць Поліської Січі, 49, 51, закінчиться асфальтування на вулиці Симоненка, проїзду до міського кладовища, перехрестя вулиць Устилузька – Козацька. Підрядники розпочинають підготовчі роботи з облаштування вулиці Зимнівської.

На завершення оперативної наради Ігор Пальонка подякував начальнику відділу молодіжної політики та спорту Вячеславу Петруку, своєму заступнику Андрію Гудиму і в їх особі усім дотичним до організації обласного фестивалю фізичної культури та спорту, який відбувся на минулих вихідних. Ігор Анатолійович зазначив, що ремонтні роботи на стадіоні “Олімп” треба продовжувати. 23 вересня до нас з візитом прибуде міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, який відвідає спортивний ліцей, а потім і стадіон.

Міський голова звернувся до усіх розпорядників коштів з тим, щоб максимально швидко їх освоювати. Наступного року, очевидно, ПДФО від військових до місцевого бюджету уже не надходитиме, тому варто з розумом використовувати надходження, поки вони є.  Оскільки зиму знову прогнозують важку, слід провести моніторинг наявності і потреби у генераторах на комунальних підприємствах, у лікарні, в навчальних закладах, з’ясувати, якої потужності і де вони ще потрібні.

Є потреба нагадувати мешканцям про сплату податку за землю; зустрітися з перевізником, що працює на маршруті № 10, на який все частіше скаржаться пасажири пільгових категорій; зібрати нараду щодо будинку на Драгоманова, 35, який є аварійним, до зими треба прийняти по ньому рішення і провести відповідні роботи.

Також постало питання щодо Федорівського кладовища, де нещодавно вантажівкою пошкоджено частину поховань. Треба оцінити і підготувати акт про завдані збитки.