Головна Політика У Володимирі відбувся інфодень Українського культурного фонду

У Володимирі відбувся інфодень Українського культурного фонду

501

1 лютого на запрошення Агенції регіонального розвитку Прибужжя у Володимирі відбувся інформаційний день Українського культурного фонду для Волинської області, на якому представникам сфери культури та освіти з міст Володимира, Ковеля, Нововолинська презентували програми нового грантового сезону.

Український культурний фонд – державна установа, створена з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримку проєктів УКФ здійснює на конкурсних засадах.

Спікерами заходу у Володимирі стали виконавчий директор УКФ Владислав Берковський, провідна фахівчиня з управління проєктами Лілія Загребельна та провідний експерт відділу фінансового аудиту проєктів Сергій Бірюков.

Команда фонду ознайомила присутніх з особливостями своєї роботи, презентувала грантовий сезон на 2024 рік, розповіла про основні документи, необхідні для участі в конкурсах, та про правила оформлення проєктних заявок. Усі разом розібрали найтиповіші помилки під час заповнення аплікаційного пакета, фахівці фонду відповіли на запитання учасників заходу.

Згодом інфодень продовжив свою роботу у туристично-інформаційному центрі. Начальниця відділу культури і мистецтва Олена Омелюх запропонувала гостям міста відеопрезентацію культурно-мистецького життя громади, а керівниця туристично-інформаційного центру Ірина Ковальчук, торкнувшись окремих етапів історії Володимира, розповіла про діяльність своєї установи. Опісля на представників Українського культурного фонду чекала екскурсія містом та візити до володимирських митців.