Головна Політика В обласній раді обговорили екологію та дороги Володимира-Волинського

В обласній раді обговорили екологію та дороги Володимира-Волинського

1294

У Волинській обласній раді проаналізували перспективи фінансування інфраструктурних та екологічних проєктів. Ці та інші питання розглядали під час бюджетних слухань 21 грудня, на яких був присутній перший заступник міського голови Володимира-Волинського, депутат облради Ярослав Матвійчук.

Про стан фінансування розповів директор департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктор Довгополюк. Очікується, що на волинські дороги у 2021 році буде спрямовано більше 600 мільйонів гривень з державного бюджету. Так, в облраді зробили попередній розподіл цих коштів. Передбачається, що на капітальні видатки спрямують 267 мільйонів, поточні – 100 мільйонів. Ще 115 мільйонів гривень буде спрямовано на експлуатаційне утримання доріг.

Говорити про перелік доріг, які ремонтуватимуться у наступному році, в області ще не готові. Проте профільний чиновник переконаний, що в чотирьох новостворених районах має бути зв’язок з усіма населеними пунктами. Преференції будуть надані районам, де найгірша ситуація з дорожнім покриттям.

На жаль, для будівництва доріг територіального значення у Володимирі-Волинському кошти на 2021 рік не передбачені. Проте, як зазначив Ярослав Матвійчук, спільно з «Укравтодором» місто працюватиме задля вирішення питання ремонтування шляхів, особливо зараз, коли доєдналося Заріччя.

Ярослав Матвійчук розповів, що нещодавно була проведена зустріч з начальником служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолієм Посполітаком, під час якої обговорили питання будівництва шляхів державного значення в межах міста.

“Особливо мене хвилює стан вулиці Зимнівської і завершення ремонту на вулиці Устилузькій. Щодо останньої, то у нас вже окреслені плани проведення робіт на наступний рік. Також обговорили схему організації дорожнього руху у Володимирі-Волинському з урахуванням доріг державного значення”, – зазначив перший заступник міського голови.

Один з найбільш важливих етапів слухань – тема екології. В області зараз розробляється план поводження з відходами, який включає питання функціонування сміттєзвалищ в межах регіону і безпосередньо встановлення сортувальних ліній та переробки сміття.

Що стосується Володимира-Волинського, на часі очищення річок в межах міста. Оскільки річка Луга знаходиться в природному заказнику, не можна розпочати робіт без необхідних погоджень. Тож Ярослав Матвійчук попросив сприяння профільних чиновників облради, аби місто могло розпочати якісну і предметну роботу.

Джерело