Головна Політика Відбулась зустріч у межах проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині»

Відбулась зустріч у межах проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині»

544

15 листопада у Володимирській міській раді відбулася діалогова зустріч, присвячена пошуку нових інклюзивних форм владно-громадської комунікації та співпраці у сфері освіти.

Зустріч, в якій взяли участь начальниці управління з гуманітарних питань та відділу освіти Оксана Бігун і Наталія Митошоп, а також керівники та представники закладів освіти громади, відбувалась у межах проєкту   «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині». Проєкт, учасницею якого стала Володимир-Волинська територіальна громада, реалізує ГО «Волинський Інститут Права» у партнерстві із ГО «Агенція регіонального розвитку Прибужжя» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Виконавча директорка ГО «Волинський Інститут Права» Ірина Гайдучик ознайомила учасників із проєктом, який стартував у серпні, та завдяки якому впродовж року 10 громад області будуть прокачувати свою прозорість і демократичність. Головною ідеєю проєкту є підвищення рівня взаємодії громадськості та влади, пошук і впровадження нових інструментів, які мотивуватимуть жителів долучатися до прийняття рішень у громадах.

У Володимир-Волинській громаді, зокрема, уже сформовано групи тематичної взаємодії, які працюватимуть над поліпшенням владно-громадської комунікації та співпраці у сферах освіти, культури, молодіжної політики та екології.

Під час першої зустрічі групи, яка працюватиме над темою галузі освіти,  активісти та представники влади у форматі діалогу визначили напрями, які надалі можуть стати точками росту для громади.

Заходи реалізуються ГО «Волинський Інститут Права» в партнерстві з ГО «Агенція регіонального розвитку Прибужжя» в рамках гранту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині» та стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через HOVERLA/проєкт USAID в Україні.