Головна Політика Відбулось позачергове засідання сесії Шацької районної ради

Відбулось позачергове засідання сесії Шацької районної ради

2303

24 грудня 2019 року під керівництвом голови районної ради  Сергія Карпука відбулось позачергове засідання 41-ї сесії Шацької районної ради сьомого скликання. Участь у засіданні взяв заступник голови Шацької райдержадміністрації Володимир Бугайчук, керівники управлінь та організацій району, начальники відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій та засобів масової інформації. Цього разу, на позачергову сесію районної ради з 26 депутатів прибуло 23 депутати, 3 відсутні з поважних причин.

На порядку денному розглядалось одне питання «Про призначення директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Пульмо», яке розглядалось на попередньому  черговому засіданні сесії районної ради, але через відсутність кворуму не було прийнято рішення районної ради (присутніх депутатів було 18, з них: 13 – проголосувало «за», 5 – утрималось).

З інформацією виступила Ольга Сахарук, керуючий справами Шацької районної ради, яка повідомила про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Пульмо Людмилу Положевець, яка вийшла переможцем у даному конкурсі.

Під час засідання мали можливість виступити депутати районної ради та учасники даного конкурсу.

У ході голосування депутати районної ради підтримали рішення районної ради про призначення директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Пульмо Положевець Людмилу Федорівну на контрактній основі терміном на два роки.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.