Головна Політика Відбулось позачергове засідання виконкому Володимир-Волинського

Відбулось позачергове засідання виконкому Володимир-Волинського

1092

23 липня відповідно до розпорядження міського голови у залі засідань Володимир-Волинської міської ради відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. На розгляд членів виконкому було винесено два питання порядку денного, що стосувались грошових допомог Почесним громадянам міста та  забезпечення житлом дітей-сиріт.

По першому питанню виплати соціальних допомог Почесним громадянам міста доповіла керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк, повідомивши присутніх, що до програми соціального захисту населення Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки за пропозицією депутатів міської ради були внесені зміни щодо збільшення розміру виплат Почесним громадянам нашого міста з нагоди Дня міста. Тож тепер така грошова допомога становить 10 тисяч гривень.

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали рішення соціальної комісії щодо вручення грошових допомог з нагоди відзначення Дня міста трьом Почесним громадянам, котрі проживають у Володимирі-Волинському: краєзнавцю Ярославу Царуку, композитору Сергію Шишкіну та майстру Анатолію Бойку.

Про затвердження рішення  міської комісії з формування пропозицій щодо потреби субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа доповіла начальник служби у справах дітей Лілія Сидорук.

Відбулось позачергове засідання виконкому

Відбулось позачергове засідання виконкому

Вона поінформувала,що відповідною комісією були складено списки осіб з перелічених категорій, котрі потребують житла. Таким чином до списку потрапили 11 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, з яких 6 осіб віком до 23 років (можуть розраховувати на субвенцію у розмірі 100 відсотків),  а решта у віковій категорії до 35 років (буде надана субсидія у розмірі 70 відсотків від вартості житла). Як зазначила Лілія Сидорук, усі суми вартості житла затверджені у відповідному протоколі засідання комісії. Дане рішення члени виконкому підтримали одноголосно.

Відбулось позачергове засідання виконкому

Джерело